Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Tagi

Czapki Broel

Proponujemy w naszym sklepie internetowym czapki dziecięce marki Broel. To producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Przygotowuje nakrycia głowy na każdy sezon i dla maluchów w różnych kategoriach wiekowych – od niemowląt aż po starszaki. Wszystkie projekty są bardzo dobrze dopracowane. Miękkie materiały nie podrażniają skóry maluchów, a optymalnie dopasowane kroje nie powodują ucisku. Firma Broel dba również o wyjątkową jakość swoich wyrobów, sprowadzając najlepsze tkaniny z Francji, Hiszpanii, Włoch.

W naszym sklepie internetowym proponujemy czapki dla dzieci na wiosnę, a ich świetnym dopełnieniem będą miękkie chusty. To najlepsza ochrona malucha przez chłodnym powietrzem w wiosenne poranki i wieczory. Na lato proponujemy natomiast pełne uroku opaski, które sprawią, że włoski nie będą wpadać do oczu i ochronią przed przewianiem ucha – w szczególności nad morzem.

Dostępna jest w naszym sklepie internetowych bardzo szeroka paleta kolorystyczna – od delikatnych róży, żółci i beży, po szarości. Nakrycia mogą nosić zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wszystkie zapewniają komfort cieplny, a przy tym bardzo dobrze trzymają się głowy. Nawet podczas najlepszej zabawy nie spadną i ochronią maluchy przed wyziębieniem

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 58 przedmiotów
Pokazuje 1 - 12 z 58 przedmiotów