Producenci

Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Tagi

1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera, obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. 

2. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli paragon lub faktura VAT.

3. Jeżeli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o natychmiastowy kontakt ze sklepem przesyłając pisemne zgłoszenie reklamacji w formie wiadomości e-mail, na adres: reklamacje@babybaam.com.

Reklamacja pisemna powinna zawierać następujące informacje:

- imię i nazwisko, adres pod którym znajduje się produkt, adres e-mail Klienta, numer kontaktowy

- numer paragonu, faktury wraz z datą wystawienia 

- numer katalogowy produktu lub pełną nazwę

- określenie wady, ze wskazaniem żądania Klienta

4. Jakiekolwiek problemy techniczne rozwiązywane są przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski (wskazane przez producenta/importera), których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej producenta/importera.

5. Jeżeli produkt posiada kartę gwarancyjną produktu i nie została ona wypełniona przez obsługę naszego sklepu, jest ona również ważna z dowodem zakupu.

6. Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt został uszkodzony po zakupie towaru i dostarczeniu go do odbiorcy. Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują również gdy nastąpi uszkodzenia podczas transportu. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby, taśmy są zerwane nie należy przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sklepem BaByBaam.com w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

7. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki jest ona uszkodzona, należy niezwłoczne spisać protokołu szkody w obecności kuriera. Protokół szkody, oryginał listu przewozowego, orzeczenie i pisemną reklamację należy przesłać na adres firmy Thoraxx. Po otrzymaniu dokumentacji reklamacja będzie rozpatrywana w terminie do 14 dni.

8.  Odpowiedź na reklamację wysłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail lub na adres poczty tradycyjnej.

9. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Kupujący zostanie obciążony kosztami przesyłki reklamowanego towaru.