Producenci

Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Tagi

Największy wybór odzieży Mayoral oraz czapek Broel w Gdańsku.

Butik Marajo to trójmiejski sklep z luksusowymi ubraniami dziecięcymi wiodących marek: Mayoral i Broel.

Powstał on z myślą o rodzicach, czerpiących przyjemność z wyszukiwania dla maluchów ładnej i stylowej odzieży oraz ceniących jakość tkanin, które wybierają dla swoich pociech.

Marajo kieruje swoją ofertę do dzieci w różnym wieku, na wielu etapach życia, dbając o każdy detal - delikatność i bezpieczeństwo materiałów oraz swobodę ruchów.

Odzież Mayoral -  hiszpańskiej firmy z ponad 70 letnią tradycją to projekty łączące w sobie komfort i elegancję. Wyselekcjonowane tkaniny i niestandardowe kroje, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych marek.

Czapki Broel, które również  znajdują się w ofercie sklepu to piękne nakrycia głowy, nie tylko chroniące przed chłodem i słońcem, ale również poprawiające humor i sprawiające, że dzieci wyglądają absolutnie wyjątkowo!

Butik Marajo to najwyższa jakość odzieży dla wymagających klientów, wygoda, niepowtarzalny styl i prestiż. To miejsce idealne dla rodziców, którzy mają dosyć szukania dobrych gatunkowo i interesujących pod względem fasonu oraz designu ubrań.

Wyjątkowe kolekcje w Marajo odzwierciedlają to co w dziecku najważniejsze - radość życia i ciekawość świata, a rodzicom zapewniają komfort psychiczny oraz pewność, że ich pociechy mają kontakt z   naturalnymi, zdrowymi i bezpiecznymi dla skóry tkaninami.

Wszyscy, którzy chcą podkreślić wyjątkowość swoich dzieci poprzez niebanalną odzież, trafili w końcu do odpowiedniego sklepu.

Gwarantujemy, że nie ma drugiego takiego w Gdańsku, Gdyni...ani całym Trójmieście!

Butik Marajo
Forum Gdańsk
Poziom 2
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk


tel. 532 175 518
butik@marajo.com.pl

 Galeria Metropolia,
 ul. Jana Kilińskiego 4, (Parter)
 80-452 Gdańsk,

butik@marajo.com.pl
tel. 532 175 518