Producenci

Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Tagi

1. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany przez Klienta podczas rejestracji lub w momencie składania zamówienia.

2. Koszt dostawy jest wyliczany w momencie składania zamówienia i obejmuje dostarczenie przesyłki pod wskazany w zamówieniu adres na terenie Polski. Nie obejmuje natomiast wniesienia towaru do mieszkania, domu czy biura. Dostawa zamówionych towarów odbywa się w dni powszednie, w godzinach pracy firmy kurierskiej dostarczającej przesyłkę. Możliwe jest dostarczenie zamówienia w sobotę, ale za dopłatą 20 zł brutto.

3. Koszt dostawy paczki:

       • do 31,5 kg  - 14,90 zł 

       • do 50 kg - 39 zł

       • do 200 kg - 139 zł 

4. W sytuacji, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji, sposobie pakowania lub dostawy poszczególnych produktów składających się na jedno zamówienie złożone, obsługa sklepu może zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia może ulec zmianie, z zastrzeżeniem że nastąpi to po uprzednim kontakcie z Klientem i po jego wcześniejszej akceptacji przedmiotowych zmian. W przypadku braku akceptacji Klienta, może on odstąpić od umowy w całości lub części. W przypadku anulowania części zamówienia, korekcie ulegają te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej lub reklamowanej części zamówienia.